Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Lipą”


Lidia Kościan
Rzewuszki 11
08-220 Sarnaki
+48 504 906 923
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.agrolipa.republika.pl

Nasza oferta to pobyt w drewnianym domu z duszą. Wokół rozległe łąki, pola i las, będące częścią Parku Krajobrazowego – Podlaski Przełom Bugu. Odnajdziesz tu gniazdo bociana i pszczeli miód, zioła, a przede wszystkim – ciszę.

koscian_01
koscian_02
koscian_03
koscian_04
koscian_05
koscian_06
koscian_07
koscian_08
koscian_09
koscian_10
01/10 
start stop bwd fwd

OFERTA

Przedstawiamy Państwu ofertę pobytu na terenie Parku Krajobrazowego "Podlaski Przełom Bugu". Proponujemy noclegi w dobrze wyposażonych domkach przeznaczonych wyłącznie dla turysty. Poczujecie się swobodnie i bezstresowo. Oprócz noclegów zapraszamy na posiłki. Dania regionalne są ich podstawą.

Noclegi

Noclegi w domu wolnostojącym – wyłącznie dla turysty. W domu pokój dzienny i dwie sypialnie, kuchnia i łazienka. W sumie 7 łóżek. Wyposażenie kompletne zarówno kuchni,  jak i pokoi. Całość w chłodne dni ogrzewana kominkiem. Obiekt całoroczny.

Zajęcia

Naszym gościom proponujemy:

  • wycieczki z przewodnikiem /okres letni/ rowerowe, piesze, lub samochodowe wycieczki do lasów - pobliskich lub dalszych np. Puszcza Białowieska. Możliwość wypożyczenia rowerów (max. 7),
  • rozpoznawanie dziko rosnących roślin. wokół domu umieszczone są tabliczki z nazwami kilkudziesięciu gatunków roślin z różnych środowisk (zajęcia letnie),
  • w okresie sierpień – październik organizujemy Dzień Ziemniaka z przygotowaniem i degustacją kilku potraw ziemniaczanych: pieczone ziemniaki w ognisku, babka ziemniaczana, placki, pyzy, placki z gotowanych ziemniaków (grupy max. 20 osobowe),
Powyższe zajęcia po wcześniejszych ustaleniach

Inne usługi

Posiadamy w sprzedaży nasze kosze różnej wielkości, wyplatane ręcznie z nieokorowanej wikliny. Ceny od 10 zł.

Sezon

Obiekt całoroczny, w zasadzie w przypadku wolnych miejsc dostępny przez całą dobę.

Wyżywienie / produkty żywnościowe

Oferta żywieniowa całkowicie dopasowana do potrzeb przebywających gości. Zarówno menu jak i czas posiłków. Preferujemy wydawanie obiadów i obiadokolacje.  W okresie świąt przygotowujemy uroczyste dania np. wielkanocne lub wigilijne. Całość wyżywienia oparta jest na produktach własnego gospodarstwa i innych gospodarstw naszej wsi.  Wydawanie posiłków wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.  
Ceny obiadów i obiadokolacji – 30 zł, śniadania i kolacje – 15 zł.

Ceny

  • wynajęcie domku – doba od 150 zł w okresie długich weekendów  250 zł/ doba,
  • pojedyncze noclegi – 40 zł doba,
  • przewodnictwo wycieczek – całodniowe – 100 zł, do 2 godzin – gratis,
  • Dzień Ziemniaka  - 10 zł/osoba.

Dodatkowe informacje

  • certyfikat „ miejsce przyjazne dla zwierząt”
  • wiele nagród w konkursach związanych z działalnością kulinarną
  • nagrody za ciekawe pamiątki z gospodarstwa.

Właścicielka gospodarstwa – Lidia Kościan z wykształcenia kucharz. Wieloletnie doświadczenie w żywieniu zbiorowym. Odbyte kursy z zakresu działalności na polu - agroturystyka. Mąż – leśnik.

Obiekt  posiada własne ogrodzone podwórko, na którym znajduje się zadaszona wiata, miejsce na ognisko i grill, ławki, huśtawka, boisko do gry w siatkówkę.
do góry


 

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Wiklinowym Koszem”
 
Zadanie sfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki
Sponsor
Copyright © bugnarew 2012